«1...2930313233...67»

Felhasználó
11 éve
Hurrá! Kitört a sokadik Balkán-háború. Tömören egy-két gondolat.
- Én nem a múlton akartam rágódni, hanem előrenézni.
- A harag nem jó tanácsadó.
- Klénit, Alexet kár belekeverni a slamasztikába. (Kléniről csak annyit, hogy feltehetően mindezt olvasta, és nem áll be a bunyóba. Grat.)
- Más hibái, viselt dolgai nem mérvadók. Ez nem amerikai jog, hogy precendenst keressünk.
- A moderátort ha nem megfelelően végzi a munkáját fel is lehet menteni.
- Az oldal elkészítése és a kp. párhuzam sántít, mert nem ugyanaz. Kléninek anyagiasítva többe fáj az oldal összegründolása, mint 100 ropi.
Ezek alapján hozzátok össze magatok a bő lére engedett változatot! :P

/Treb! Itt egy "normális" moderátor visszatörölne egy-két oldalt. Én nem fárasztom magam vele./

Felhasználó
11 éve
Dzsi, nem nektek kellett volna a változás hanem nekem. Mivel ez nem történt meg ezért léptem ki. Az meg, hogy csak úgy elszakadtam tőletek alapból faszság mivel nem keveset gondolkoztam.
Egyébként ha egy klántag megadja valakinek a jelszavát, az miért annak a hibája akinek megadta? És nem akarom védeni Petiéket, de ha nem lett volna ott Dendo akkor meg sem lettek volna cwn.
Egyébként az összeesküvés elméleteden meg csak röhögni lehet. De tudnál mindent ha nem 2 hónaponta észt osztani jönnél fel.
.

Felhasználó
11 éve
Mennyire áll kézre az a cipő? Elég érdekes lehet ebből inni tölteni...><
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Moderátor
11 éve
Milyen fura almaleves flakon.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Ja, nehéz lehet kilapítva bedobni a szelektívbe.
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
11 éve
Momnak japcsi porcelán cipelőcskébe tölts, mert még kitör belőle Lucy Liu (O-Ren Eshii).

Felhasználó
11 éve
Az a nő egy kínai származású amcsi, minek ehhez japán pohár? Meg amúgyis, miért koszolnánk össze a poharakat?
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
11 éve
Bőr! Nem láttam a videódat, de tudom, hogy fos... Ugyanazokat a hibákat követted el, mint a régebbieknél: életlen, szar megvilágítás, rossz háttér, darabos mozgás, 25 kép/mp nem tartod be. Az ötlet egyébként jó, csak a kivitelezés pocsék. A mennyiségi termelés idővel minőségivé válik, mint Lenin álmában.
Majd holnap megnézem.

Felhasználó
11 éve
Nos végre megvan az unbann beszéltem andris-al is meg bőr-el is gondolom tudjátok már (Természetesen FL-ből kiléptem)

Legutóbb szerkesztve marc600 által.

u wot m8
best timbersaw eu

Felhasználó
11 éve
Jelentkezz.
Tök jó, hogy áthozod az aláírásod az új fórumra, ahol karmának már híre hamva sincs, így az aláírásnak sem. Admin ;)

http://www.youtube.com/skinmonkey77
«1...2930313233...67»